Поиск по этому блогу

четверг, 10 марта 2011 г.

ЧИ ІСНУЮТЬ ВІДНОСИНИ НА ВІДСТАНІ?

                                                                            ЧАСТИНА 2
                                                       Що є найважчим у відносинах на відстані?
Найскладніше, що у відносинах на відстані - залишатися частиною життя один-одного. Кумедний випадок на роботі, подія на автостоянці, маленьке пригода в продуктовому магазині - все це, здавалося б, не має ніякого значення для ваших стосунків, а через тиждень забудеться і зовсім втратить сенс. Але, коли ви проживаєте це разом з близькою людиною, між вами виникає відчуття спорідненості, ви відчуваєте, що є частиною життя один-одного. Підтримка цього почуття - найбільші труднощі в стосунки на відстані. [Більше спілкуйся!]
                                                 Найбільша помилка у відносинах на відстань?
Як вже згадувалося вище спілкування дуже важливо для підтримки родинного зв'язку. Але деякі пари їм зловживають і намагаються залишатися на зв'язку постійно. Вони припиняють спілкуватися з друзями та родичами, повністю присвячений своє життя бесідам з коханою людиною. Відсутність власного особистого життя - найбільша помилка, які можуть допустити, близькі люди, перебуваючи в розлуці. Спілкування з родиною, друзями і тими, хто любить вас, має величезне значення. Кожному з нас іноді необхідно поспілкуватися з близькою людиною лицем до лиця, доторкнутися до нього, обняти, подарувати свою турботу, обмінятися усмішками. Нехтуючи цією необхідністю, ви зневажаєте собою. Ізоляція від оточуючих не може зміцнити ваші відносини з тим, хто далеко від вас. Не можна ставити своє життя на повну залежність від кого-небудь. [БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ!]
                                                                       Що робити?
• Насолоджуйтеся вашим життям. Радійте. Шукайте нових друзів, нові захоплення, проводите більше часу з близькими людьми.
• Поділіться своїми почуттями.
• Заручіться підтримкою.
• Довіряйте вашим близьким, не будьте підозрілими.
• Поважайте час один-одного. Якщо хтось з вас бажає провести час з друзями або родиною, інший не повинен бути проти.
 • Навчіться прощати, не варто пам'ятати про всяку нісенітницю.
• Незалежно від того, як ви розчаровані, пам'ятаєте що це не назавжди.
• Будьте більш сентиментальні і романтичні.
• Отримуйте задоволення разом.
• Знайдіть спільне хобі / захоплення.
• Плануйте час, який ви проведете разом. Якщо у вас є можливість зустрітися, проведіть день-два наодинці один з одним.
                                                            Наскільки це складно?
      Перебувати вдалині від коханої людини завжди дуже важко. Ніщо не може замінити повного його присутності у вашому житті. Що б ви не робили, вам все-одно буде його не вистачати. Ви будете відчувати, як сильно бракує вам близької людини поруч, кожен раз, коли у вашому житті будуть відбуватися навіть самі незначні події, якими ви захочете з ним поділитися. Але взаємини не повинні бути складними. Незважаючи ні на які відстані ви можете залишатися половинами одного цілого, шалено любити один одного і ділитися зі своїми улюбленими всім, що турбує вас. Ви можете мати чарівні відносини, просто треба захотіти цього.


среда, 2 марта 2011 г.

ЯК ВІДРІЗНИТИ КОХАННЯ ВІД ПРИСТРАСТІ


      ЯК деякі люди між коханням і пристрастю не мають ніякого розрізнення. Інші постійно плутають їх між собою, не розуміючи наскільки небезпечно їх не розрізняти. Випробовуючи почуття пристрасті, вони думають, що це кохання. Що поступово губить. Тому що неконтрольована пристрасть може поглинути людину. Через неї люди втрачають розум, а іноді навіть гинуть. Відповідно до визначення, то кохання спочатку грунтується на ніжності і відданості, а пристрасть - це непереборне бажання. Крім цього, вони так само відрізняються типами взаємин. Так як зрозуміти кохання це чи пристрасть? Однак іноді стає складно розділити кохання і пристрасть, тому що пристрасть може бути при існуванні любові. Спробуємо провести своєрідний аналіз взаємовідносин під час пристрасті і коханні. Це зможе допомогти зрозуміти людині, що він відчуває: кохання чи пристрасть. 
      Що таке любов у відносинах двох людей? Коли любов є в стосунках двох людей, то обидва вони високо цінують щастя і бажання один одного. Вплив кохання  виражається самим різним чином: дії, слова і вчинки. Закохана пара поводиться глибокодумно один до одного, при цьому завжди пам'ятаючи про почуття партнера. У таких відносинах люди проводять свій вільний час, грунтуючись на взаємній повазі та любові. Кожна дія вибирається і розглядається з особливою обережністю, щоб врахувати почуття партнера. Якщо виникають будь-які сварки, обидва партнери прагнуть досягти угоди, знайти спільне рішення або компроміс. Нарешті взаємини, які засновані на любові, як правило, досить тривалі. Тому, що існування кохання дає можливість парі долати будь-які труднощі і проблеми, які періодично виникають між ними. Тепле ставлення одне до одного допоможе витримувати багато випробувань, у тому числі - часом. Пристрасні відносини не завжди можуть виробляти негативний ефект. Але вони не можуть бути настільки впевненими і позитивними, як любов. Подібно любові, пристрасть теж впливає на відносини, вчинки і слова людей. Первинне відмінність між пристрастю і коханню - у взаєминах любові партнери ставлять щастя іншого вище себе, а в пристрасних відносинах партнери прагнуть досягти власних бажань, і ставлять їх на перше і головне місце.
       Фундаментальний егоїзм, який існує у пристрасних відносинах, повільно сочиться і впливає абсолютно на всі вчинки і на самі відносини в цілому. У той час, як у щирому коханні пара прагне знайти компроміс і рішення з яким вони обидва будуть щасливі, в пристрасних відносинах кожен з партнерів більше схильний до досягнення своїх особистих бажань, не рахуючись з почуттями свого партнера, а так само чи буде він теж щасливий.
       Остання характерна риса пристрасних стосунків - це невелика тривалість самих відносин. Тому, що пристрасні відносини існують тільки завдяки самій пристрасті і бажанням. А коли мета досягнута, пристрасть зникає, і партнер більше не стає бажаним. Без пристрасті почуття починають згасати і розпадатися. Більш того, характерні риси пристрасних стосунків - егоїзм і брак поваги, так само призводять до коротких і гучним зв'язків.
        Любов не може існувати в межах пристрасті. А пристрасть дуже часто може існувати в межах любові.
        Пристрасть не може включати в себе любов. Тому що основна особливість егоїзм не дозволяє вступити любові, як чинника в пристрасних відносинах.
        Але наявність пристрасті у взаєминах коханні часто проявляється звичайним бажанням стати ближче до партнера. Поки воно не перевищує любов - це здорова частина відносин і може призвести до ще більшої близькості і сильнішим зв'язків між партнерами. Відділення любові від пристрасті може бути ускладнено по-різному. Але необхідно завжди пам'ятати різницю між коханням і пристрастю - відносини кохання грунтуються на самовідданості і турботі, у той час як пристрасть характеризована егоїзмом і необачністю. Але протиставляти їх між собою не можна. Так що перш ніж пірнути з головою - подумай, куди пірнаєш.
 - Якщо в пристрасть - відлічиш дев'ять з половиною тижнів і готуйся до розставання. Адже саме за такий час пристрасть найчастіше і проходить.
 - Якщо в кохання  - тоді не квапся і нічого не чекай. ПРОСТО КОХАЙ!!!



вторник, 1 марта 2011 г.

БОРЬБА З РЕВНОЩАМИ...

                       Еволюція ревнощів
      Люди ревнували один до одного завжди. Або з боязні втратити, або від того, що вважали людину своєю власністю. І відстоювали своє право на дуелях, душили і цькували за зраду, прикриваючи поняттями честі саме, що ні на є природне і закономірне почуття ревнощів, пов'язане, перш за все, зі страхом втрати.
      Пішли в минуле жорстокі розправи, пом'якшилися громадські звичаї, але все одно мільйони людей продовжують відчувати над собою справжнісіньке насильство - насильство почуттями. Ревнощ на рідкість живуча, її неможливо викорінити і дуже важко приборкати. Але спробувати приручити - це під силу кожному з нас. Адже бурхливий вияв ревнощів не тільки небезпечно для здоров'я, це сьогодні просто непристойно.
                                           
                                                                 Хто ревнує більше
      Як правило, сильну ревнощі відчувають невпевнені в собі люди, надто залежні від партнера, або навпаки, самодостатні настільки, що має право вважати іншої людини своєю власністю. Багато в чому це почуття диктує і суспільна мораль, що стоїть на варті відносин. Але все ж корні ревнощів потрібно шукати в дитинстві.
                       Родом з дитинства
     Ревнощі - багато в чому дитяче почуття, і воно завжди пов'язане з суперництвом. Найчастіше воно розвивається між братами і сестрами, коли кожен претендує бути першим і єдиним у своїх батьків. І якщо дитина отримала достатньо любові, і уваги в ранньому дитинстві, то він легко переросте це почуття. А ось нестача батьківської турботи, втім, як і гіперопіка, може призвести до спотворень в розвитку особистості.
     Ревнощі дорослої людини - це якась засвоєна з дитинства модель поведінки. Або конкуренція з братами і сестрами, або ідентифікація себе з обдуреним батьком, коли один змінює іншому, або наслідок занадто тісних стосунків у сім'ї, коли дитина сприймається як частину себе, і йому залишають мало простору для самостійності і власного зростання. Таке злиття у відносинах нормально на стадії мати - немовля, але стає вже патологічним, якщо дитину старше 3-х років надмірно опікують і контролюють. Зайве, неспокійні  батьки порушують особисті границі дитини. Постійно втручаючись у його простір, вони створюють певний стереотип поведінки, що передається з покоління в покоління. Дитина засвоює таку модель відносин і, ставши дорослим, переносить її в подружнє життя.
                      Ревнує, значить, любить
      На жаль, це далеко не так. Звичайно, ревнощі вказує на те, що ви цій людині дорогі, але вона не завжди означає любов. Ревнощами частіше прикривають свою сильну емоційну залежність, але ні,
як не те самопожертву, яке характерно для цієї глибокої любові. Почуття ревнощів не можна викликати і штучно. За допомогою такої маніпуляції можна привернути до себе увагу, змусити собою дорожити, але зберегти відносини надалі навряд чи вдасться. Ця прив'язаність виникає тільки в тих сім'ях, де поважаються інтереси партнера і не обмежується свобода. Любов і недовіра несумісні.